Welcome, visitor! [ Login

 

Ben Kocaeli Grup esort hizmeti veren İzel

  • Listed: 5 Mayıs 2017 10:41

Description

Ben Kocaeli Grup esort hizmeti veren İzel. Bana arkadaşlarım ve hayranlarım ‘’yaramaz kız İzel’’ demekte. 19 yaşındayım ve lolitayım. Son derece kaliteli ve elit görüşmeler için biçilmiş kaftanım. Sizin için lise kıyafetleri giyebilir, sizin öğrenciniz olabilirim. Bununla birlikte tek bayanla yetinmek istemeyen erkek arkadaşlar için, yanımda sınıf arkadaşım Funda’yı getirebilirim. Ayrıntıları önce telefonda sonra yüz yüze görüşebiliriz.
Resimler ve fotoğraflar tamamen bana ait olup gerçekte çok daha güzel olduğumu da belirtmeliyim. Canınız 19 yaşında çıtır bir lolita çekiyorsa beni buldunuz işte. Tek yapmanız gereken gerekli numarayı aramak. Bundan sonra detayları konuşacağız ve birlikte hareket edeceğiz. Sınırsız fantezilerin eğlencesi bol diyarında birlikte yol almak, saatleri en kaliteli bir şekilde geçirmek tamamen sizle ve benim elimde. Öyleyse rüyalarınızı süsleyecek ve fantezilerinizi bire bir gerçekleştirecek bayanı buldunuz demektir.
Bana tek kadın yetmez, iki kişi gelin diyen iştahlı erkek arkadaşlar için de yanımda arkadaşım Funda ile yola geçebilirim. İşteki stresinizi, hayatınızdaki sıkıcı noktaları iki lolita ile saatler geçirerek geride bırakabilirsiniz. Ödül mü istiyorsunuz? Biz buradayız. Tamamen temiz, mis kokulu saatler için, bir değil iki kadın önerisiyle karşınızdayız.
İzmit l dışı görüşmüyorum ve arkadaşım da görüşmüyor. Bununla birlikte lütfen kendi yeriniz için ısrar etmeyin. İki ihtimal var. Ya dört – beş yıldızlı otellerde ya da kendi öğrenci evimizde görüşüyoruz. Harçlıklarımıza yardımcı olmak isteyen kaliteli ve cömert beyleri bekliyoruz. Siz bizi doyurun, biz de sizi unutamayacağınız bir gece ve saatler verelim.
Gizlilik ve temizlik iki şartımız. Bunun dışında benimle ve arkadaşım Funda ile geçireceğiniz saatlerde tamamen özgürsünüz. Siz isteyin biz gerçekleştirelim. Lolitalar cennetinde görüşmek üzere. Aramanızı ve bizimle ilgilenmenizi bekliyoruz.

Listing ID: 94590c2ca20ad9c

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “Ben Kocaeli Grup esort hizmeti veren İzel”

  1. Merhabalar nasil iletişim kurabiliriz.

Leave a Reply